DEBF33D472ZN2A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    DEBF33D472ZN2A
  • Производитель
    Murata Manufacturing
  • Описание
    Murata Manufacturing DEBF33D472ZN2A Capacitance: 4700pF Construction: Radial Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -25C to 85C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 5mm Product Diameter (mm): 9mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Seated Plane Height: 12mm Temp Coeff (dielectric): F Tolerance (+ Or -): -20% to 80% Type: Ceramic Disc Voltage: 2000VDC